Fotograf Třinec, Frýdek - Místek, Ostrava, Olomouc

Fotograf Třinec, Frýdek - Místek, Ostrava, Olomouc

Kde fotím? Působím ve městech Třinec, Frýdek-Místek, Ostrava a jejich okolí. 13 let jsem žila v Olomouci, a proto se pravidelně vyskytuji i tam. Pokud máte zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám zodpovím všechny vaše dotazy.

Venkovní focení: Co můžete očekávat?

Venkovní focení se mnou je vlastně taková fotografická procházka po lese nebo na louce. Rodinné focení v přírodě nabízí dostatek prostoru pro dovádění malých i velkých, což zajistí ideální podmínky pro focení. Mám totiž ráda dynamiku. Pokud si i pro focení miminek zvolíte exteriér, u těchto malých tvorečků volím naopak co nejvíce tulení v náruči rodičů a průběh je samozřejmě klidnější.

U větších dětí jsem akčnější a v případě snímků párů a těhotenského focení je na prvním místě něha a romantika. Nejraději fotím rodiny, děti nebo páry, avšak v sezóně svateb zachycuji i váš velký den.

Fotografie miminek

V mojí tvorbě najdete i možnost focení miminek v domácím prostředí. Je jen na vás, jestli chcete svého nejnovějšího člena domácnosti zachytit na snímcích už v prvních dnech, týdnech či měsících po narození. Nebazíruji na konkrétním stáří miminka, kdy jej musíme nutně fotit. Miminka fotím v náruči rodičů, sourozenců a prarodičů. Nemotám je do žádných látek a nestylizuji do všelijakých spících poloh, žabek, květinek apod. Zvláště u focení miminek proto vždy upozorňuji na seznámení se s mojí tvorbou.

Kdy si rezervovat focení miminka?

At´už má miminko čtrnáct dnů nebo třeba tři měsíce, na focení z něj netvořím ani kokon, konvičku nebo kytičku. :-) Nepotřebuji, aby na focení nutně spalo. Zachycuji jej v náruči rodičů. I ta nejplačtivější miminka mám nafocená do hodiny. Stačí mi napsat přibližný termín porodu a až budete z porodnice doma, domluvíme konkrétní termín. Lze fotit u vás doma nebo venku - dle stáří miminka a především ročního období.

Fotografie dětí

Pokud hledáte fotografa, který se specializuje na dětské fotografie, jste na správném místě. Miluji fotografování dětí a věřím, že každé dítě je jedinečné. Pokud je dítě akční a zvídavé, takové budou i fotografie. Jestli je kontaktní a rádo se tulí, pak budou tulivé i vaše snímky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodinné fotografie

Každá rodina si zaslouží krásné fotografie, které si bude moci uchovávat po celý život. Specializuji se na rodinnou fotografii a miluji zachycování zvláštního pouta mezi jednotlivými členy. Jako rodinná fotografka působím ve městech Třinec, Frýdek-Místek, Ostrava a Olomouc. Všude tam se můžeme na focení domluvit a pořídit vaše rodinné fotografie.

Fotografování párů

Nemáte moc společných snímků? Čekáte potomka? Zasnoubili jste se? Nebo naopak chystáte zásnuby a chcete tento moment nafotit? Chystáte si říct ano? V tom případě mě kontaktujte. Jako věčná romantička jsem tu pro vás.

Zásnubní fotografie

Takové snímky můžete použít pro svá svatební oznámení nebo s nimi vyzdobit místo vašeho svatebního dne. Dokonce jsem tu pro vás i jako spiklenec, pokud zásnubní prstýnek teprve schováváte a danou chvíli teprve plánujete. Vše je na domluvě.

Těhotenské fotografie

Rostoucí bříško je třeba zaznamenat a věřte mi, že to stojí za to. Těhotenství je magické období nejenom mezi maminkou a miminkem, ale i mezi partnery. Fotit můžeme v exteriéru nebo u vás doma.

Kdy je ideální čas na těhotenské focení?

 

Je to individuální a odvíjí se to od velikosti těhotenského bříška a zdravotního stavu maminky. Někomu vykukuje bříško už ve čtvrtém měsíci a někdo si musí počkat až na třetí trimestr. Kontaktujte mě a ráda vám poradím, kdy je ten pravý čas.

Svatební focení

Jako svatební fotografka se snažím dokumentovat jedinečnou atmosféru vašeho velkého dne a emoce, jimiž je tato událost nabitá. Svatební portréty novomanželů u mě netrvají věky, což obvykle potěší především ženichy, kteří se neradi fotí. Během dne jsem spíše tichým pozorovatelem, pokud si to situace nežádá jinak. Mám totiž ráda momentky bez krkolomných a statických póz.  Svatby fotím především v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Po domluvě ráda dojedu i dál.

fotografování Třinec, Ostrava, Olomouc a okolí

rodinny fotograf ostrava.JPG
rodinny fotograf olomouc.JPG
tehotenske foceni olomouc.JPG
svatební focení.JPG

Email: sukenikovamonika@gmail.com

IČ: 01786806