DSC08079.JPG

kontakt

Chcete se objednat na focení? Kontaktovat mě můžetete e-mailem nebo prostřednictvím sociálních sítí.

Email: sukenikovamonika@gmail.com

IČ: 01786806

Časté dotazy:

1. Kde fotíte?

Působím ve městech Třinec, Frýdek-Místek, Ostrava a jejich okolí. 13 let jsem žila v Olomouci, a proto se pravidelně vyskytuji i tam.

2. Máte ateliér?

Ateliér nemám. Téměř celý rok fotím venku nebo u Vás doma.

3. Jak probíhá focení?

Pokud fotíme venku, domluvíme se, kde se potkáme. Nejraději fotím na loukách a v lesích, kde je dostatek prostoru na spoustu skopičin. Exteriérové focení se mnou je vlastně taková foto procházka. V případě focení u vás doma hledám ideální místo s dostatkem denního světla a dále už se vše odvíjí podle toho, jaký typ fotografií společně vytvoříme. U miminek jsou to snímky plné tulení s maminkou, tatínkem a případnými sourozenci. V případě větších dětí a párových fotografií dávám přednost hravosti a momentkám, avšak i tady se tulení nevyhýbám.

4. Jak se na focení obléct?

Ideální je jednobarevné oblečení světlejších či pastelových barev. Naopak se vyhněte neonovým barvám a dále pak potiskům a geometrickým vzorům. Zvolte raději volnočasové oblečení. Saka a podpatky přenechejte na jiné události. Pokud stále váháte, ráda vám pošlu paletku barev pro inspiraci dle ročního období, ve kterém máme domluvené focení.

5. Lze focení koupit ve formě dárkového poukazu?

Ano. Stačí si o něj napsat. Cena dle aktuálního ceníku na webu. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho vystavení.

6. Kdy je ideální čas na těhotenské focení?

Je to individuální a odvíjí se to od velikosti těhotenského bříška a zdravotního stavu maminky. Někomu vykukuje bříško už ve čtvrtém měsíci a někdo si musí počkat až na třetí trimestr.

7. Kdy si rezervovat focení miminka?

At´už má miminko čtrnáct dnů nebo třeba tři měsíce, na focení z něj netvořím ani kokon, konvičku nebo kytičku. :-) Nepotřebuji, aby na focení nutně spalo. Zachycuji jej v náruči rodičů. I ta nejplačtivější miminka mám nafocená do hodiny. Stačí mi napsat přibližný termín porodu a  až budete z porodnice doma, domluvíme konkrétní termín. Lze fotit u vás doma nebo venku - dle stáří miminka a především ročního období.